Miski do mleka

Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach; dlatego myją te naczynia w krowim moczu. Za Kopalińskim

Do anonimowego kontrolera lotów

Zauważyłem, że niemal codziennie mam jedno lub kilka wejść na notkę ATC for dummies – praktyki oraz, zapewne z tejże notki, kilka wyjść do Airport Madness 2. Ktoś z moich gości systematycznie ćwiczy się na kontrolera lotów!

Gościu szanowny, którego imienia nie znam – o ile sam(a) jeszcze nie zauważyłaś(eś) – możesz od kilku dni zagrać w Airport Madness 3. Na pierwszy rzut oka dużo zmian in plus: lepsza grafika, większy ekran, można wydawać dużo więcej poleceń samolotom: przerwanie rozpoczętego startu, skierowanie na inny pas do lądowania, zwiększenie szybkości (a nie tylko zmniejszenie, jak w AM2) i in. Niestety w wersję bezpłatną dużo nie da się pograć, bo samolotów przybywa bardzo szybko, i już po kilku minutach najsprawniejszy kontroler ugrzęźnie w korkach. Wersja z ruchem przyrastającym w ludzkim tempie (i innymi zaletami) wymaga uiszczenia 10 dolarów.

Kto myślał po tytule, że notka będzie o Smoleńsku, niech się przyzna w komentarzach ;-)

Reklamy

6 responses to “Do anonimowego kontrolera lotów

 1. kwik 6.7.2010, wtorek o 2:43:10

  Akurat dziś od rana w niusach na tefałenie mówią, że kontroler w Smoleńsku pozwolił wtedy zejść wszystkim trzem samolotom na 50m i nasi z Jaka nagrali to nawet na magnetofon. Zdziwiłem się tylko dlaczego „anonimowy”.

 2. Eisbjorn 6.7.2010, wtorek o 8:06:25

  Tez sie przyznaje.

 3. Aethelstan 6.7.2010, wtorek o 9:15:37

  Przyznaję się bez bicia.

 4. havoc 8.7.2010, czwartek o 13:45:28

  Co się mam nie przyznać, godnie i z otwartą przyłbicą.

%d blogerów lubi to: