Miski do mleka

Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach; dlatego myją te naczynia w krowim moczu. Za Kopalińskim

Dziwisz, nie wstydź się!

Bliskie stosunki Karolka z Dusią wstrząsnęły Watykanem, santo już nie tak subito. Bo jakże mąż święty może kobietę, narzędzie szatana, uważać za przyjaciółkę, pisać listy do niej przez pięćdziesiąt lat, a nawet pozwalać, by przychodziła na mszę w jego prywatnej kablicy w kapciach, ladacznica jedna!

Ale zdziwiła mnie wypowiedź Dziwisza spod pierwszego z powyższych linków: Ja publicznie zawsze wypowiadałem się w odniesieniu do mojej roli, ale nigdy o sprawach prywatnych. Wstydziłbym się.

Dawaj Stachu, nie wstydź się, opowiedz… To nic złego, że byłeś zawsze gotów, gdy Karolek potrzebował otuchy, i odrobiny ludzkiego, gorącego, chętnego… wsparcia…

 

I rozumiem teraz, czemu niektórzy o Dziwiszu mówili per kapciowy (znów kapcie!) papieża. Różne są fetysze: jedni szpilki, inni pejcze, inni, jak widać, bamboszki.

Reklamy

2 responses to “Dziwisz, nie wstydź się!

  1. sporothrix 1.6.2009, Poniedziałek o 20:30:50

    Pomijając fetysze i inne rzeczy, których sobie nawet nie będę wyobrażać, bo mi się przyśnią :-), uważam, że trafiłeś w sedno: po raz kolejny widać mizoginiczne podejście niektórych hierarchów KK. Nie są w stanie w ogóle zrozumieć (o akceptacji nie ma mowy), że facet może przyjaźnić się z kobietą. Że może cenić jej umysł i osobowość. Pisała o tym dawno już Ranke-Heinemann, ale, jak widać, zjawisko ma się nadal dobrze.
    A co do kapci – może ta pani była zmęczona, może bolały ją nogi, jak to się często zdarza starszym osobom, tak, że wolą chodzić w czymś wygodnym? Zgorszona kuria o tym nie pomyślała? Nie, widać wolała plotkować. Naprawdę, niektórzy faceci za bardzo się nudzą – przydałoby się ich pogonić do jakiejś roboty.

  2. kuba 6.6.2009, sobota o 20:21:29

    Pewnie chodzi o to żeby wywołać poczucie ogromnej tajemnicy wokół J.P. a w reklamie następnej części filmu Dziwisza będzie gotowy materiał na chwyt marketingowy i znowu miliony się posypią dla Staszka.

%d blogerów lubi to: