Miski do mleka

Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach; dlatego myją te naczynia w krowim moczu. Za Kopalińskim

Przekombinowane paskudztwo

Jak to w ogóle wygląda, gdzie ci jurorzy mieli oczy? Niezależnie od tego, której z gazet udało się nie pomylić zdjęcia, nie da się na to patrzeć

A wuzetka taka urodziwa

4 responses to “Przekombinowane paskudztwo

 1. futrzak 24.4.2009, Piątek o 18:13:59

  no wlasnie, ci tworcy gonia w pietke. zapominaja, ze ciastko oprocz smaku musi tez dac sie jesc bez sztucznego otwierania paszczy, dzielenia na pojedyncze skladniki i bez przypadkowych plam na ubraniu ;)

  tu zawsze nieodmiennie przypominaja sie amerykanskie kanapki: zawsze sa DUZO ZA DUZE. Rosna w gore, wszerz i wzdloz, jak to potem jesc bez kompletnego ubabrania sie wszedzie????

  a jak kiedys zrobilam na impreze zwykle polskie kanapki – ot swiezy chleb, maslo, szynka, ser, jajko, salata, pomidor etc. – to wszyscy chodzili wokol tego jak dookola zdehclego kota i sie pytali co to. Paranoja normalnie.

  Aha. amerykanskie kanapki zwykle sa dla mnie bez smaku, bo oni zadnych przypraw nie stosuja. Samemu sobie trzeba – czyli wybebeszyc wszystko kompletnie a potem zlozyc do kupy….

 2. sorbet5 25.4.2009, Sobota o 13:46:47

  Ooo… Wuzetka!… Krolestwo za prawdziwa wuzetke!…

  A ta zygmuntowka czy jak jej tam to jakas kompletna porazka.

 3. miskidomleka 25.4.2009, Sobota o 13:48:51

  sorbet5: a masz doświadczenie smakowe z tą zygmuntówką?

%d blogerów lubi to: