Miski do mleka

Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach; dlatego myją te naczynia w krowim moczu. Za Kopalińskim

Policja w Irlandii wreszcie…

…rozwiązała zagadkę kierowcy-szaleńca, człowieka o wielu twarzach i adresach, poszukiwanego za niezliczone nieomal wykroczenia drogowe w całym kraju.  Jak donoszą poufne źródła, policja uratowała twarz w ostatniej chwili. Przełom w śledztwie przyszedł tuż przed tym, gdy mieli przyznać się do bezradności i poprosić o pomoc Herculesa Poirot.

Reklamy

4 responses to “Policja w Irlandii wreszcie…

 1. AnetaCuse 19.2.2009, czwartek o 9:52:19

  Dobre! Swoja droga polskie prawo jazdy jest idiotycznie zaprojektowane: numerki co dana linijka oznacza, ktore sa tlumaczone na drugiej stronie, jezyki francuski i polski, kiedy francuski nie jest jezykiem miedzynarodowym. Zupelnie tego nie rozumiem i wcale sie nie dziwie, ze pan Prawo Jazdy dal rade tak latwo wykiwac policje.

 2. Jurgi 19.2.2009, czwartek o 10:02:21

  O, wszyscy słowiańscy i celtyccy bogowie… Przyznam, że abstrakcja tego problemu jest tak wysoka, że musiałem się cofnąć i czytać od początku, a jak zrozumiałem, to nie mogłem uwierzyć…
  …imię moje legion.

 3. andsol 22.2.2009, Niedziela o 13:01:56

  Przecież to żywcem dowcipas sprzed lat o rodaku zdumionym niezwykle prężną firmą mającą filie na prawie każdej ulicy w Anglii, nazywającą się Entrance.

%d blogerów lubi to: